Popup kelder

TURVALINE HOIURUUM – STABIILNE KLIIMA – PIIRAMATUD VÕIMALUSED

Popup kelder on personaalne hoiuruum jookide ja toidukaupade mugavaks ja turvaliseks hoiustamiseks. Maapõuest ja/või keldrikorruselt üles-alla sõitev lift hoiustab soovitud kaubad turvaliselt maa-aluses kapslis. Kaupade kättesaamiseks toimetab lift panipaiga koos kaupadega maapinnale sinule mugavale kõrgusele. Popup kelder on paigaldatav nii koduõue kui ka siseruumidesse (siseruumide puhul asub sahvri kessoon vundamendi sisemuses või keldrikorrusel). Saadaval on erinevad riiuli- ja valgustuslahendused vastavalt vajadusele ja kasutuseesmärgile (sahver, minibaar, turvahoidla jne).

Miks eelistada popup-tüüpi lahendust?

Piiramatud võimalused - vastavalt valitud panipaiga tüübile ja suurusele on võimalus maapealset ruumi raiskamata hoiustada ja ladustada väga erinevaid kaupu ka väiksemas koduõues või siseruumis.

Mugav ja märkamatukaupade kättesaamiseks ei pea minema keldrikorrusele. Juhtpuldist avatav lift toob kaubad mugavalt maapinnale. Suletult on popup-ruumi maapealne osa (katus) maapinnaga samal tasapinnal, mida on võimalik ühtlustada ümbritseva keskkonnaga (tänavakivi, muru, lillepeenar, puitpõrand, terrassilaud jne).

Turvaline hoiuruumhoiuruumi pandud kaubad hoiustatakse maa-aluses tsoonis, mis on kaitstud ekstreemsete ilmastikuolude ja soovimatute külaliste eest. Kaupade sisestamiseks ja kättesaamiseks on vajalik teada valdaja poolt genereeritud koodi. Ligipääs muul viisil normaaltingimustes on võimatu.


Roheline mõtteviismaapõues olev kliima on stabiilne ja ühtlase temperatuuriga, mis võimaldab kaupade säilitamist pikemaajaliselt. Lisaenergiat hoiuruumi kütmiseks ega jahutamiseks ei ole vaja. Popup ruumilahenduse kasutamine aitab hoida loodust ja keskkonda meie ümber.Mudel:
 

2CM
Maapealse osa kõrgus:
190 cm
Maa-aluse osa sügavus:
250 cm
Maa-aluse osa laius:
150 cm
Maa-aluse osa pikkus:
150 cm
Standard värvused:
naturaalrooste või pulbervärv (valge, antiikhõbe, antiikkuld, antiikpronks)
Riiulite arv:
vastavalt valitud riiuli tüübile (saadaval 2 standard lahendust)
Hoiuruumi mõõdud:
100 x 100 x 178 cm (laius x sügavus x kõrgus)
Hoiuruumi mahutavus:
1800 liitrit
Max lubatud kauba kaal:
750 kg
Kasutustingimused:
aastaringne -20C ... +30C
Paigaldustingimused:
380V (3.9A) või 220V (6.9A)
Komplekti kuulub:
maa-alune liftisüsteem, juhtpult, turvaandurid, standard riiulid, katuse moodul, RGB LED-valgustid väliste postide sisekülgedel, standard värv ja kasutusjuhend
Komplektile lisanduvad:
veekindel soojustatud kessoon ja sadevee äravoolu renn (õue versioon), erisoovid ning erilahendused

Join us also in youtube & facebook:
Thank you!
***