Popupcellars


***

Popup cellars missiooniks on arendada ja valmistada popuplahendustega maa-aluseid hoiuruume, sahvreid ja panipaiku. Popuptehnoloogia võimaldab erinevate otstarvetega ruumide (sahver, hoiuruum, garaaž, panipaik, suveköök jms) turvalist hoidmist maa-aluses veekindlas kapslis. Maapõuest üles-alla sõitev lift hoiustab vajaliku maa sees ja toob selle mugavalt taas maapinnale.


Stabiilne kliima maa sisemuses tagab kaupade pikaajalise säilimise ilma lisaenergiata. Popuptehnoloogiaga varustatud toidusahver, hoiuruum, panipaik, efektne veini- ja/või õllehoidla on paigaldatav nii koduõue kui ka siseruumi, mille maa-alune osa jääb eramu vundamendi sisemusse. Saadaval on erinevad sisustus- ja valgustuslahendused vastavalt vajadusele ja kasutuseesmärgile.

Miks eelistada popup-tüüpi lahendust?


Piiramatud võimalused 

vastavalt valitud panipaiga tüübile ja suurusele on võimalus maapealset ruumi raiskamata hoiustada ja ladustada väga erinevaid kaupu ka väiksemas koduõues või siseruumis.


Mugav ja märkamatu 

kaupade kättesaamiseks ei pea minema keldrikorrusele. Juhtpuldist avatav lift toob kaubad mugavalt maapinnale. Suletult on popup-ruumi maapealne osa (katus) maapinnaga samal tasapinnal, mida on võimalik ühtlustada ümbritseva keskkonnaga (tänavakivi, muru, lillepeenar, puitpõrand, terrassilaud jne). 

 

Turvaline hoiuruum 

hoiuruumi pandud kaubad hoiustatakse maa-aluses tsoonis, mis on kaitstud ekstreemsete ilmastikuolude ja soovimatute külaliste eest. Kaupade sisestamiseks ja kättesaamiseks on vajalik teada valdaja poolt genereeritud koodi. Ligipääs muul viisil normaaltingimustes on võimatu.


Roheline mõtteviis 

maapõues olev kliima on stabiilne ja ühtlase temperatuuriga, mis võimaldab kaupade säilitamist pikemaajaliselt. Lisaenergiat hoiuruumi kütmiseks ega jahutamiseks ei ole vaja. Popup ruumilahenduse kasutamine aitab hoida loodust ja keskkonda meie ümber.


Saada meile teade. Täname päringu eest!


Email again:
Join us also in facebook & youtube:
Thank you!